Firemní akce v krásném prostředí

Firemní akce v krásném prostředí

Pořádání firemních akcí se od doby, co i Češi mohou volně a svobodně podnikat, stalo i u nás tradiční záležitostí každé (nebo téměř každé) společnosti. Už i u nás si vedoucí pracovníci začali uvědomovat, že zlepšováním vztahů na pracovišti (a ne jejich necíleným zhoršováním) mohou zlepšit výkon celého byznysu. Nejen, že se zlepší celková atmosféra na pracovišti, ale i výsledky se posunou o několik úrovní výše.

Každý z nás si pravděpodobně dokáže představit, jak taková firemní akce neboli teambuilding vypadá. V mnoha (klasicky českých) případech se jedná o běžnou návštěvu hospody, deset piv na osobu, pořádně mastné a nezdravé jídlo, dodatečně možná ještě nějaký zákusek a hurá domů vyspat se z kocoviny. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak pro své zaměstnance zorganizovat teambuilding, na který prostě nelze zapomenout?

Řešení by zde bylo. V krásném a úžasném prostředí Karlštejna, který je každoročně obdivován tisíci návštěvníky z řad našinců i cizinců, se nachází velmi pohodlný a oblíbený hotel Mlýn, který právě pro takové případy pořádá firemní akce v podobně konferencí, hostin, ale i mnohem dobrodružnějších aktivit – lezení po skaliskách, vodáctví, rybaření, cyklistika.. Cokoliv si jen můžete přát. Zkuste i vy udělat jednou výjimku a akci, na kterou se nezapomene.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.