Ručně šité kožené peněženky

Při oblékání je v současnosti kladen velký důraz především na správnou volbu doplňků. Právě doplňky totiž výrazným způsobem ovlivňují celkový vzhled a podtrhují podstatu osobnosti a vašeho vystupování. Doplňky k oblečení dělíme do několika druhů. Může se jednat o šperky, hodinky, la třeba o brýle nebo peněženky. Zejména peněženky jsou velmi opomíjenou součástí doplňků a jejich výběr často podceňujeme. Přitom je vytahujeme několikrát denně a také mají vliv na celkový vzhled. Jak vybrat tu správnou peněženku?

Kvalitní kůže dodá eleganci

Peněženek je v současné době na trhu nabízeno velké množství druhů. Podle velikosti jsou to malé peněženky do kapsy bez místa na mince jen na bankovky, střední peněženky s místem pro mince i bankovky nebo velké peněženky, které se do kapes nevejdou a jsou určeny pro nošení v ruce nebo v pánské tašce. Všechny velikosti mohou být vyráběny v různých designech a variacích. Velmi důležitý je ale materiál pro výrobu peněženek. Ten ovlivňuje jejich odolnost proti opotřebení a také jejich design. Pokud chcete originalitu a kvalitu, volte peněženky z pravé kůže.

Chcete pravý originál? Volte ruční práci!

Potrpíte si na originálním vzhledu a nechcete peněženku, kterých z výrobních závodů vyjíždějí tisíce kusů denně? I na našem trhu se dají najít ručně šité kožené peněženky. Mezi zajímavé značky na českém trhu se řadí peněženky Tomas Linger. Tento výrobce pro šití peněženek využívá výhradně kvalitní pravé kůže, které zpracovává ručně. Každý kus je tak originálem a skvělým doplňkem moderního muže.

penezenka-kombinovana-s-pouzdrem-na-iphone-6

Nejen peněženky

Měli byste zájem ještě o další praktické doplňky z pravé kůže vyrobené ručně? V takovém případě má pro vás značka Tomas Linger ještě další produkty. Jedná se o kožená pouzdra na iPhone a mobilní telefony obecně. Pravá kůže ochrání mobil před poškozením a opotřebením a navíc bude mobil ve stylovém obalu.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.