Servis notebooku zachrání ztracená data

6088751332_7da4134066

Notebook je naší pravou rukou, slouží k zábavě, práci i komunikaci. O to hůř snášíme, když se poškodí a nmůžeme jej zapnout. Málokdo zná všechny možnosti, které se mu v dané chvíli nabízí. Existuje množství specializovaných firem na opravy a notebook servis, které se zpravidla zabývají právě těmito situacemi. Nejenže notebook opraví, ale jsou i schopni zachránit data, která jsme považovali za ztracená.
Kromě samotné opravy nabízí firmy i další služby, které klientovi usnadní proces servisu. Především čas, který zákazník ušetří, protože jej nemusí fyzicky trávit na kamenných pobočkách firem. Nemusí nikam jezdit, stačí jen vzít krabici, vložit do ní poškozený notebook a přiložit vytištěný formulář. Svoz poškozených notebooků probíhá po celé republice a je zcela zdarma. Když mátě chuť, můžete dokonce sledovat cestu vašeho přístroje. Odborní technici pak důkladně zkontrolují notebook, provedou diagnostiku a před samotnou opravou vám zašlou cenovou nabídku. Podle ní se pak rozhodnete, jestli stojí za to, notebook opravovat, nebo si koupíte nový. Cena za servis notebooků se pohybuje kolem tří set korun. Můžete si ale připlatit za expresní opravu, anebo si pozvat technika domů.
Technici jsou schopní zachránit a obnovit data z poškozených notebooků. Pro úplnost, pokud se jedná o obnovu dat, zpravidla mluvíme o fungujícím notebooku, kde jste data smazali nebo se prostě ztratila. Pokud je nutná záchrana dat, musí technici vynaložit větší úsilí, protože je notebook zpravidla poškozený. Kromě samotné opravy si můžete i vyměnit staré a nefunkční části notebooku za originální náhradní díly. Nakonec ani po opravě notebooku nemusíte nikam chodit, protože vám jej dovezou zpátky domů anebo kamkoli, kde budete potřebovat.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.