Moderní herní automaty nabízí opravdový požitek ze hry!

Herní automat není věc, které se musíte bát. Moderní herní automaty totiž umožňují zahrát si i trochu netradiční hry, při kterých můžete relaxovat a nebát se o to, že přijdete o celou výplatu. Uvolnit se můžete například i při hře pokeru či jiných. Jaké možnosti nabízejí současné moderní automaty a jak si hru na nich užít a nepropadnout nebezpečnému gemblerství?

 

Součást moderních zařízení!

Hrací automat to už dlouho není jen nevzhledná „svítící krabice“, která byla umístěna někde v rohu v hospodě nižší kategorie. Dnešní výherní automaty mají atraktivní design, takže jsou i běžnou součástí lepších hospůdek, nonstop barů i některých restaurací. V žádném případě to už také nejsou jen stroje, na kterých se točí ovoce, a vy čekáte, až se zastaví. Díky moderním technologiím si totiž můžete na automatu užít i jiné zábavné hry.

 

Magic Game II jako důkaz

Dokazuje to například automat od výrobce EDP, který se řadí mezi nejpopulárnější videoloterijní terminály vůbec. Tento stroj potěší hned na první pohled robustní konstrukcí a designem. Důležitější je ale široká paleta her, které nabízí. Zahrát si můžete klasickou hru HI-LO a dalších 11. Odpočinout si můžete například u her: Always Hot, Ultra Hot, Hot Fruits, Sizzling Hot, Beetle Mania, Dolphin’s Pearl, Queen of Heart, American Poker II, Magic Card, Fruit Card a Dart Bingo. Vaší chvilku odpočinku při hraní vám zpříjemní automat sám, protože je vybaven dvěma TFT displeji – spodním dotykovým displejem a horním informačním displejem. Horní displej přehledně zobrazuje dynamické tabulky výher, takže máte o svých financích přehled, spodní slouží především k pohodlnému ovládání her. Hry můžete ovládat i pomocí tlačítek, to už záleží jen na vás. Velmi zajímavým modelem je i automat Video Games od výrobce Autogames. I tento má dva přehledné displeje a můžete si na něm zahrát až 8 různých her. Nabídka je ale mnohem pestřejší…

 

                     

 

 

Kde získat?

Na pronájem výherních automatů se v České republice specializuje společnost Autoart Group, která nabízí výherní terminály od různých výrobců a v mnoha zajímavých provedeních. Pokud vlastníte hospůdku nebo bar a chcete si do něj automat pořídit, můžete společnost kontaktovat – všechny potřebné informace a kontaktní údaje najdete na autoart.cz.

 

Dejte si velký pozor!

Hra na automatech může být zábavná, ale je potřeba si dávat obrovský pozor! Od občasného hraní je ke gemblerství jen malý krůček. Pamatujte si, že pokud se na hraní stanete závislí, můžete tím zničit nejen sebe, ale problémy můžete přivodit celé své rodině! Cesta zpět je potom velmi složitá! Hrajte, ale nad svým hraním mějte kontrolu!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.