I poškozený iPhone je pořád iPhone

IPhone oprava

Komunikátor iPhone není jen mobil. Spojuje v sobě část osobnosti Steva Jobse a touhu odlišovat se. K iPhonu mají jeho vlastníci osobní citový vztah, proto je dokáže definovat. O to víc zabolí, když spadne na zem a rozbije se a nebo ho majitel utopí ve vodě. Poskytovatelů provádějících Apple servis je nešťastně málo. A když už na některý z nich při brouzdání na internetu náhodně narazíte, promluví lidská pohodlnost. Většina je buďto příliš daleko, nebo jen nenacházíme čas mezi prací a dalšími povinnostmi, abychom iPhone do servisu doručili.
Vysvobozením můžou být firmy, které nabízejí iPhone servis bez přítomnosti majitele. Stačí jen vyplnit pár řádků, zabalit iPhone a nechat jej zavést k technikovi. Svoz je většinou zadarmo. Následně je provedena diagnostika, kde vám sepíšou cenu oprav a pošlou ji ke schválení. Výhodou je, že nenabízí jen opravu hardwaru, ale i softwaru. Nabízí i náhradní díly iPhone a vy si můžete jednoduše nechat vyměnit prasklé sklo, anebo udělat jailbreak, či cokoli jiného. Ceny náhradních dílů na nižší verze iPhone se snižují spolu s cenou starších typů, proto se oprava stále vyplatí. Když na iPhone spěcháte, můžete si vybrat expresní servis i Phone, který většinou trvá do čtyřiadvaceti hodin. Po schválení ceny vám iPhone opraví, vymění náhradní díly a komunikátor pošlou zpátky v pořádku a plně funkční.
Oproti běžnému Apple servisu je výhoda, že se nemusíte zdržovat cestou, nebo zbytečně čekat, až na vás přijde řada. Kromě toho Apple servis poskytuje bezplatně jen záruční opravy a jen na iPhone koupený v Apple a místech, které jsou předem určené. Pozáruční opravy si už musíte zaplatit. A to nejlepší nakonec, když máte svůj iPhone opravdu rádi, můžete ho sledovat on-line a zjistit, jak na tom zrovna teď je.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.