Hledáte v Praze ojeté, ale spolehlivé auto? Jak najít a jak vybrat?

Každý den hledají ojeté auto ke koupi tisíce zájemců z celého území České republiky. Jen v Praze hledají stovky lidí. Ne všichni chtějí investovat několik set tisíc korun do nákupu nového vozu, který stejně velmi rychle ztratí svou hodnotu. Největší pohyb je na trhu s ojetými vozy, bohužel zde existují určitá rizika špatného nákupu. I na trhu s ojetými auty existuje velké množství spolehlivých a kvalitních vozů. Stačí je jen najít.

Kde hledat?

Způsobů a možností, kde koupit ojeté auto, je v současnosti hned několik. První možností je odkoupit automobil od rodiny nebo známých, pokud někdo ve vašem okolí vůz prodává. U známých a rodiny víte, jak se dotyčný o svůj vůz staral a jakým způsobem s ním jezdil. Žádné schválně skryté vady by vás neměly čekat. To se bohužel nedá říci při nákupu ojetého vozu přes inzerát. Tento způsob je považován za nejrizikovější. Jaká jsou rizika nákupu aut přes inzerát? Tomuto tématu se věnuje detailně tento článek. Pochopitelně existuje ještě jedna možnost, jak vybírat prověřené ojeté vozy – nákup v autobazaru.

sandman.cz_auto-vyhybka_cz_01

Nákup v autobazaru – nejčastější varianta nákupu ojetého vozu

Nejčastější volbou je nákup ojetého vozu autobazaru. Těch je na našem trhu velké množství a jen na území Prahy můžeme najít desítky autobazarů. Bohužel ne každý pražský autobazar nabízí kvalitní vozový park. Všichni jistě známe nekalé praktiky prodejců aut, jako je přetočení tachometru, zatajení havárie nebo omlazení vozu. Bohužel je třeba se těmto prodejcům vyhnout a vybírat u spolehlivých prodejců. I ti se najít dají.

sandman.cz_auto-vyhybka_cz_02

Spolehlivý autobazar vám poradí i s nákupem

Spolehlivé autobazary vám dokonce mohou poradit a poskytnout informace o tom, jak vybrat ojetý vůz, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. Navíc mohou na vozy poskytnout také záruky, jako je garance původu vozu, garance právního stavu vozu a mnohé další. Autobazary mohou nabízet i odkoupení vašeho starého auta na protiúčet, sjednání financování nebo komisní prodej.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.