Dají se sehnat kvalitní levné nosiče na lyže?

To je opravdu otázka k podrobnějšímu prozkoumání, jelikož levné většinou nepředstavuje žádnou zvýšenou záruku kvalitnějšího výrobku. O garancích ani nemluvě. Levný nosič na lyže se tak stává celkem zajímavou tématickou oblastí k vyhledání toho pravého produktu. Při detailním průzkumu současné trhové nabídky jsme se pozastavili nad výrobky renomované společnosti ze severské země Mont Blanc. Tento zkušený a mimořádně oblíbený výrobce nosičů na lyže vyniká zodpovědným přístupem k jakémukoliv sortimentu vyrobenému pod jeho střechou. Právě zkušenosti dovolují společnosti snížit náklady na výrobu a přes to vytvořit dokonalý produkt.

Nosič na 3 páry lyží

To však neznamená, že by se nenašla obdobně fungující společnost i na území našeho tátu. Český výrobce Hakr dokazuje, že i naše nápady a inovace patří k tomu lepšímu, co se dá na trhu sehnat. Představme si například nosič na 3 páry lyží právě od této firmy.

Dá se zakoupit okolo jedné tisícikoruny, přičemž získáte garanci expresního dodání do 24 hodin společně s odborným poradenstvím. Nosič lyží disponuje dvojitým zamykáním a nosností do 50 kilogramů. Je sestaven tak, aby poskytoval bezpečnou přepravu pro 3 páry běžek nebo lyží.

Nosič na 6 párů lyží

V případě, že do hor či za sněhem do zahraničních ski areálů jezdíte v početnější skupině lidí, určitě vás bude zajímat nosič na 6 párů lyží. Český výrobce Hakr na trh uvádí nosič upevnitelný na klasickou, tyč nebo za pomocí adaptéru do drážky C. Tento střešní nosič je samozřejmě uzamykatelný.

Ke střešnímu nosiči lyží lze dokoupit i zvyšovací podložky, to pokud by se vaše upevněné lyže dotýkaly střechy vozidla. Přenechte všechny starosti s přepravou lyžařské výbavy na profesionálech a objednejte si jeden z nosičů ještě dnes a zítra jej máte doma. Společnost Elsa Group volí komfortní cestu ke svým klientům.

 

 

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.