Jak dlouho trvá, než uvaříte domácí pivo s varnou Speidel Braumeister?

Zkuste si představit, jak si z pohodlí gauče užíváte přímý přenos dlouho očekávaného sportovního utkání a popíjíte přitom pivo vlastní výroby. Že si o něčem takovém můžete nechat jen zdát, protože o výrobě piva vůbec nic nevíte? Ale to přece nevadí! Nezapomeňte, že žijeme v době, kdy za hospodyňky vaří multifunkční hrnce. Stačí přidat ingredience ve správném poměru a zařízení se postará o zbytek. Stejná je i výroba domácího piva. Pořídíte-li si inovativní varnu Speidel Braumeister, stoprocentně to zvládnete i bez předchozích zkušeností.

Domácí minipivovar Speidel Braumeister disponuje technologií centrálního sladového koše, ve kterém při vaření jemně a šetrně cirkuluje mladina. Míchadlo pro stálé míchání není zapotřebí, a proto je varna lehčí a méně náročná na spotřebu energie.

Pivovary Braumeister se od klasických minipivovarů liší také výrobou mladiny – čerpá ji ode dna nahoru. Sladová kaše je uvolňována v momentě, kdy se zastaví čerpadlo a dochází k optimálnímu a jemnému vyluhování účinných látek. A to je důvod, proč mají piva uvařená s Braumeisterem intenzivnější sladovou vůni.

Nemáte rádi komplikované věci? Pak vás jistě potěší snadné ovládání varny. Všechny fáze varného procesu koriguje automatický řídicí systém, který se drží zvolené receptury a stará se o přesné dodržování časů a teplot. Obsluha se vždy dozví, kdy je nutný manuální zásah.

S Braumeisterem uvaříte všechny druhy piva, která lze připravit infúzní metodou. K minipivovaru dostanete podrobný manuál a podrobného průvodce prvním spuštěním. Dodržíte-li všechny instrukce, nemůžete nic pokazit.

A jak dlouho tedy trvá výroba domácího piva? Vaření mladiny zabere půlden. Následné hlavní kvašení piva pak 3-5 dní a dozrávání v sudech, KEGách nebo lahvích 2 – 5 týdnů.

Chcete se o domácích minipivovarech dozvědět více? Informace najdete na pivovary-braumeister.cz.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.